Terra Luna Classic ogłasza poważną aktualizację, cena LUNC rośnie

Deweloper Terra Luna Classic, Genuine Labs, ogłasza dużą aktualizację sdk 47 sieci. Czy cena LUNC rozpocznie kolejny rajd powyżej 0,0002 USD?

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Genuine Labs ogłasza gotowość do głównej aktualizacji Terra Classic do wersji 3.0.1.
  • Aktualizacja aktualizuje komponenty łańcucha, naprawia dekorator dyncomm i obsługuje ataki burzowe p2p.
  • Cena LUNC skacze o 3% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Grupa deweloperów Terra Lunc Classic Layer 1 Genuine Labs ogłosiła gotowość do poważnej aktualizacji. Grupa deweloperska zaktualizuje łańcuch Terra Classic, aby jeszcze bardziej poprawić wydajność i solidność systemu. Cena LUNC podskoczyła o 3% po ogłoszeniu.

Zestaw Terra Classic do kolejnej aktualizacji rdzenia

Deweloper rdzenia Terra Luna Classic, Genuine Labs, w poście na X w dniu 24 maja ujawnił, że przygotował się do najnowszej wersji SDK 47. Deweloper przedstawi propozycję aktualizacji do głosowania w sprawie zarządzania na stacji Terra Classic.

Nowa wersja 3.0.1 zaktualizuje różne komponenty łańcucha, zgodnie ze szczegółami podanymi na GitHub. Będzie również oferować ulepszenia, w tym naprawę dekoratora dyncomm i obsługę ataków burzowych p2p w łańcuchu Terra Luna Classic.

Aktualizacja jest częścią mapy drogowej ustalonej przez Genuine Labs w celu zapewnienia ulepszeń bezpieczeństwa i aktualizacji łańcucha. Niedawno pomyślnie zakończono aktualizację sieci testowej rebel-2 do wersji terrad-v3.0.1-rc.1. Aktualizacja ta składa się z kilku kluczowych elementów: SDK v0.47, wasmd v0.45, ibc-go v7 oraz poprawki p2p storm mającej na celu poprawę działania i wydajności sieci.

Skoki cen LUNC i USTC

Tokeny ekosystemu Terra Luna Classic podskoczyły, gdy inwestorzy zareagowali na aktualizację w ramach szerszego ożywienia na rynku kryptowalut.

Cena LUNC wzrosła o ponad 3% w ciągu ostatnich 24 godzin. Obecnie cena wynosi 0,000111 USD, przy 24-godzinnym minimum i maksimum wynoszącym odpowiednio 0,0001094 USD i 0,0001161 USD. Co więcej, wolumen obrotu spadł jeszcze bardziej w ciągu ostatnich 24 godzin.

Tymczasem cena USTC wynosi 0,02256 USD, co oznacza wzrost o ponad 3% w ciągu ostatnich 24 godzin. 24-godzinne minimum i maksimum to odpowiednio 0,02128 USD i 0,02296 USD.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours