Cena bitcoina: Analityk przewiduje „wielki tydzień” dla BTC, oto dlaczego

Cena Bitcoina znalazła się w centrum dyskusji ze względu na zmienne warunki rynkowe, podczas gdy nowa analiza przeprowadzona przez wiodącą firmę badawczą dała inwestorom nową nadzieję.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Analitycy przewidują znaczący wzrost Bitcoina w tym tygodniu w oparciu o dane dotyczące łańcucha.
  • Główne amerykańskie giełdy odnotowały 6,75 miliarda dolarów wypłat Bitcoinów, co sugeruje optymistyczne nastroje.
  • Zmniejszona podaż Bitcoina na giełdzie może spowodować wzrost cen, jeśli popyt utrzyma się na stałym poziomie.

Bitcoin, flagowa kryptowaluta, przykuł ostatnio uwagę rynku kryptowalut ze względu na swoją zmienną wydajność. Po odnotowaniu wzrostu w ciągu ostatnich kilku tygodni, BTC był świadkiem spadku po solidnych danych o zatrudnieniu w USA.

W międzyczasie, pośród tych wahań, nowa analiza przeprowadzona przez 10X Research sugeruje, że Bitcoin może być u progu znaczącego wzrostu. Prognoza ta przyciągnęła uwagę zarówno traderów, jak i inwestorów długoterminowych, wskazując na potencjalną trajektorię wzrostową dla aktywów cyfrowych.

Aktywność w łańcuchu sygnalizuje wielki tydzień

Ostatnie ruchy Bitcoina były uważnie obserwowane przez analityków rynkowych. Według 10X Research, prawie 100 000 Bitcoinów zostało wycofanych z giełd w ciągu ostatniego miesiąca, o wartości około 6,75 miliarda dolarów.

Warto zauważyć, że ten odpływ z giełd kryptowalut był w dużej mierze prowadzony przez dwie główne amerykańskie platformy: Kraken i Coinbase. Kraken odnotował wycofanie 55 000 Bitcoinów o wartości około 3,8 miliarda dolarów, podczas gdy Coinbase doświadczył wycofania 24 000 Bitcoinów o wartości 1,7 miliarda dolarów.

Tymczasem te masowe wypłaty wskazują na potencjalnie bycze nastroje wśród inwestorów. Kiedy duże ilości Bitcoina są przenoszone z giełd, zazwyczaj oznacza to, że posiadacze zamierzają zatrzymać swoje aktywa, a nie sprzedawać je w najbliższej przyszłości. Tendencja ta może ograniczyć dostępną podaż na giełdach, podnosząc cenę, jeśli popyt pozostanie stały lub wzrośnie.

W szczególności analiza firmy, udostępniona na platformie mediów społecznościowych X, podkreśla bezprecedensowy charakter tych wypłat i implikacje dla akcji cenowej Bitcoina.

Cena i wydajność Bitcoina

Obecna dynamika rynku sugeruje, że Bitcoin może przygotowywać się do znaczącego wybicia. Połączenie zmniejszonej podaży giełdowej i utrzymujących się skutków halvingu Bitcoina może stworzyć warunki dojrzałe do gwałtownego wzrostu cen. Warto zauważyć, że zarówno inwestorzy, jak i analitycy będą uważnie obserwować rynek w poszukiwaniu oznak wybicia, co może sprawić, że będzie to krytyczny tydzień dla Bitcoina.

Jednak ostatnie niestabilne wyniki na rynku, zwłaszcza po solidnych danych o zatrudnieniu, wywołały obawy o jastrzębie stanowisko Rezerwy Federalnej. Teraz rynek będzie bacznie obserwował wskaźnik cen konsumpcyjnych w USA (CPI) i dane PPI w tym tygodniu, aby śledzić poziom inflacji w kraju. Poza tym, decyzja FOMC w sprawie stóp procentowych również odegra kluczową rolę w kształtowaniu nastrojów rynkowych.

W chwili pisania tego tekstu cena Bitcoina wzrosła o 0,23% i wyniosła 69 432,50 USD, a jego wolumen obrotu wzrósł o 19% do 15,27 mld USD. W ciągu ostatnich 24 godzin kryptowaluta osiągnęła najwyższy poziom 69 817,52 USD, po osiągnięciu 30-dniowego maksimum na poziomie 71 946,46 USD.

You May Also Like

More From Author

1 Comment

Add yours
  1. 1
    ecoedas

    Szukasz kasyna online, które oferuje najwyższą jakość usług i najlepsze bonusy? Koniecznie zajrzyj na stronę najlepsze kasyno online
    . Znajdziesz tam listę kasyn, które wyróżniają się w branży, dzięki czemu będziesz mógł grać pewnie i bezpiecznie, ciesząc się najlepszą rozrywką.

+ Leave a Comment